ODVIROVÁNÍ PC.

 

OdvirovÁNÍ POČÍTAČE

 

Pokud selhala prevence - antivirové programy, firewally a počítač je již zavirovaný, což se pozná podle odvirování pcnestandartního chování např.:

 • velmi pomalý chod, opožděné reakce,
 • náhlé restartování, zamrznutí systému,
 • nefunkčnost připojení k Internetu,
 • výskyt nechtěných oken s reklamou.
 • Díky viru , malwaru, spywaru, trojanu,
  rotkitu, procesor pracuje plně vytížen
 • i několik měsíců dokud se virus
 • neodstraní a tím dochází k přetížení systému, zahříváním a výrazně stoupne spotřeba pc. Zkracuje se pak i životnost pc.


Doporučujeme odvirování počítače provést co nejdříve, tím si ušetříte peníze za spotřebu kw a hlavně snížíte opotřebení pc. Počítač by měl pracovat výkonnostně pořád stejně jak v době zakoupení. Důležitou součástí je i čištění registrů vašeho operačního systému. Mnozí uživatele tuhle činost provádějí sami, ale většinou mažou i ty důležité soubory systému, což jim uškodí víc , než kdyby čištění neprováděli.

Je nutné přistoupit k odvirování, v některých případech k reinstalaci operačního systému Tento postup PC opravář volí jako poslední variantu, kterou s vámi samozřejmě překonzultuje. Při odvirování počítače klade důraz na zachování veškerých souborů a dat. Po samotném odvirování Vám doporučí, nainstaluje a nastaví antivirovou ochranu, která je pro domácí použití zdarma.

MALWARE, SPYWARE Aj. PC VIRY.

 

Malware je počitačový program určený ke vniknutí nebo poškození počítačového systému.
Pod souhrnné označení malware se zahrnují počítačové viry, trojské koně, spyware a adware.
Větší hrozbu představují programy navržené tak, aby poškozovaly nebo zcela mazaly data. Mnoho virů pro DOS bylo napsáno tak, aby smazaly soubory na pevném disku nebo aby poškodily souborový systém zapsáním nesmyslných dat. Síťoví červi, jako například Code Red nebo Ramen, také patří do této kategorie, protože byly napsány, aby vandalizovaly webové stránky.

Počítače jsou zneužity pro rozesílání spamu. Spyware - programy, které monitorují uživatelem navštívené webové stránky, zobrazují nevyžádané reklamy a přinášejí tak autorovi spywaru podíl na zisku. Spyware se nešíří způsobem obdobným počítačovým virům, obvykle se instalují zneužitím bezpečnostních chyb prohlížeče nebo jako trojské koně při instalaci jiného softwaru.

Jako virus se v oblasti počítačové bezpečnosti označuje program, který se dokáže sám šířit bez vědomí uživatele. Pro množení se vkládá do jiných spustitelných souborů či dokumentů. Takový program se tedy chová obdobně jako biologický virus, který se šíří vkládáním svého kódu do živých buněk. V souladu s touto analogií se někdy procesu šíření viru říká nakažení či infekce a napadenému souboru hostitel. Viry jsou jen jedním z druhů tzv. malware, zákeřného software. V obecném smyslu se jako viry (nesprávně) označují i např. červi a jiné druhy malware. Zatímco některé viry mohou být cíleně ničivé (např. mazat soubory na disku), mnoho jiných virů je relativně neškodných popřípadě pouze obtěžujících. U některých virů se ničivý kód spouští až se zpožděním (např. v určité datum či po nakažení určitého počtu jiných hostitelů. Trojský kůň je uživateli skrytá část programu nebo aplikace s funkcí, se kterou uživatel nesouhlasí (typicky je to činnost škodlivá).

Zákeřný malware který zablokuje pc. Cena odvirování 690 kč doba 4 h

odvirování počítače brno

Odvirování a číštění pc od virů, malwaru, spywaru, spamu.
Zabezpečení pc 590 kč za 1 pc včetně DPH. v ceně je i antivirový program.

Jak se TeslaCrypt 2,0 infikovat můj počítač?

Ransomware viry jsou většinou se šíří jako Trojan přes škodlivé e-mailové dopisy a také je zaměřen na hráče, dodáván spolu s různými neoriginálními počítačovými hry. Tento nebezpečný virus může zničit vaše osobní soubory trvale, takže budete muset být velmi vědomi tohoto programu. Zde je několik rad, jak se můžete vyhnout dostat TeslaCrypt 2.0 infekce:

  Neprocházejte podezřelé webové stránky. Tyto webové stránky jsou obvykle naplněny otravným reklamním obsahem a různými pop-up okna.
 • Nestahujte pochybnou software z nedůvěryhodných webových domén -je tam velké riziko že sii stáhnete škodlivé nebo infekční programy nebo dokonce i viry. Neotvírejte e-maily a přílohy od neznámých odesílatelů - tyto přílohy mohou obsahovat malware.
 • Instalovat software do počítače opatrně. Dávejte pozor na každého kroku instalace, přečtěte si Podmínky použití a Zásady ochrany osobních údajů dokumentů, a zvolte režim bezpečné instalace. Bezpečné způsoby instalace jsou zakázkové a pokročilé z nich. Tyto volby poskytují seznam možných návrhů k instalaci dalších programů, takže pokud vidíte seznam návrhů k instalaci neznámé programy, zrušte dohody o jejich instalaci.
 • TeslaCrypt 2,0 šifruje soubory pomocí AES-256-CBC algoritmus. Tento virus využívá ECHD algoritmus pro generování jiný hlavní klíč pro každý infikovaný počítač. Bohužel, ale dodavatelé bezpečnostních softwaru tvrdí, že je téměř nemožné získat šifrované soubory bez zaplacení výkupného. Nicméně, platit výkupné nezaručuje, že budete mít své soubory zpět - nemůžete věřit kybernetickým zločincům, kteří ukradli vaše soukromá data. Pokud se zobrazí výstražná zpráva TeslaCrypt 2.0 a pokud nelze otevřít své osobní soubory už, měli byste okamžitě odstranit TeslaCrypt 2.0 malware, aby ji zastavit šifrování souborů.

 

PC SERVIS BRNO

TEL.: 739434849
EMAIL PC-SERVISBRNO@EMAIL.CZ
WWW.PC-SERVISBRNO.CZ
690.Kč/hDiagnostika počítačů zdarma!
Rychlý servis garantujeme opravy počítačů nejpozději do druhého dne od předání.

ODVIROVÁNÍ PC BRNO

Odvirování a číštění pc od virů, malwaru, spywaru, spamu. Zabezpečení pc

690.KčServis počítače odvirování a zabezpečení stojí u nás jen 590,- kč. Práce většinou trvá 4 h od předání podle rychlosti počítače a závažnosti virů. V ceně je i zabezpečení včetně našeho antiviru, který je zdarma! Záruku na odvirování dáváme 1 měsíc.